Blog Sayfamız

Burcunuzu Yansıtan Pırlanta Takılar Hangileri?

21 Haziran 2023
Kategori: Takı Seçimi

Burçların insanların karakterleri, zevkleri ve tarzları üzerinde etkisi olduğuna dair inanışlar var. Her burç kendine has özelliklere sahip. Kişiliği ve özgünlüğü yansıtan burçlar, kişilerin kendi stilini oluşturmasında da etki gösteriyor. Örneğin; bazı burçlar karakteristik özelliklerine bağlı olarak sadelik ve yalınlık severken, bazısı tam dersi gösterişten hoşlanıyor.

157Görüntülenme
DETAYLAR »

Takı Renklerinin Ruh Haline Etkileri

21 Haziran 2023

Her rengin ruh hali üzerinde sayısız etkisi vardır. Kimi renkler insanı sakinleştirirken, kimisi de harekete geçirir ve atılımlar yapmasını sağlar. Bu yüzden giyim ve takı konusunda kullandığımız eşyaların renkleri de oldukça önemlidir. Bazı renklerin ruh hali üzerinde nasıl bir etkiye sahip olduğuna gelin birlikte bakalım.

150Görüntülenme
DETAYLAR »

Yaz Aylarında Hangi Pırlantaları Tercih Etmeli?

21 Haziran 2023
Kategori: Takı Seçimi

Her mevsim kadınların ışıltısına ışıltı katan pırlanta takılar yaz aylarının da vazgeçilmezi! Pırlantalar hiç şüphe yok ki bir kadının kıyafetinin en önemli tamamlayıcı aksesuarlarının başında gelmekte. Gerek gece davetleri, gerekse günlük yaşam koşuşturmacası içinde ışıltılı görünüm sağlamasının yanında kullanana güven duygusu da aşılayan pırlanta takılarla ilgili en çok soruşturulan konuların başında yaz döneminde hangi pırlantaların tercih edilmesi gerektiği gelmektedir.

142Görüntülenme
DETAYLAR »