Yaz Aylarında Hangi Pırlantaları Tercih Etmeli?

249Görüntülenme
21 Haziran 2023
Kategori: Takı Seçimi

Aşkın, sevginin, güçlü görünmenin simgesi olan pırlanta takılar elmasın işlenmesiyle ortaya çıkmaktadır. Doğanın bizlere armağanı olan elmaslar günümüzde usta ellerde özel kesim ve görünüme sahip pırlanta takılara dönüşmektedir. Buradan yola çıkarak pırlanta sektörünün öncü firması Tekvin Pırlanta’nın 40 yıldır olduğu gibi bu yaz döneminde de pırlantanın ve elmasın ışıltısıyla sizleri buluşturmaya devam ettiğini belirtelim.

Yaz Dönemine Uygun Pırlanta Takılar
Her pırlanta takı, model ve kesimine göre yaz dönemine uygun görünebilir. Bunun için Tekvin Pırlanta’nın yaz dönemine özel hazırlamış olduğu geniş yaz koleksiyonuna göz atmanızı tavsiye ederiz. Baget yüzükler, baget küpeler, baget kolyeler ve baget bileklikler yaz koleksiyonunun en fazla rağbet gören modelleri arasında yer almaktadır. 

Klasik yuvarlak kesim pırlantadan farklı olarak baget kesim pırlanta takıların daha sıra dışı bir görünüme sahip olduğu bilinmektedir. Buna bağlı olarak farklı görünmeyi, farklı hissetmeyi seven kadınlar için tasarlanan baget kesim pırlanta yüzükler, pırlanta kolyeler, pırlanta bileklikler ve pırlanta küpeler yaz gecelerinde eşlik etmek için sizi beklemekte!

Yaz döneminde kıyafet kombinlerinize zarafet, canlılık ve ışıltı katacak bir diğer seçenek olarak renkli taşlı bileklikleri gösterebiliriz. Renkli taşlı pırlanta bileklikler serisinden sizler için öne çıkarabileceğimiz model ise pırlanta safir bileklik. Bağlılığın, güçlülüğün simgesi olan safir ile pırlantanın buluştuğu bu model renkleri ve canlılığı ile yaz aylarında günün her anı üzerinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz, enerjinizi fazlasıyla yükseltecek bir model.

Silverons Medya
Sosyal Medya Birimi
Tüm Yazıları
Bir Yorum Yazın